Tyrkiet

Agent:​

marslogistics

Mars Logistics
Merkez Mah. Degirmenbahce Cad. No:21
34197 Yenibosna-Bahcelievler,
Istanbul
Tyrkiet

Tel: +90 212 411 44 44
Kontakt: Hr. Hakan Kurtar / Zeynep Göcay / Hasan Patrick Gruneis / Alina Soroceanu
Hjemmeside: www.marslogistics.com

Også kontor i: Bursa, Izmir, Ankara, Adana

Services:


Stykgods afgange fra Danmark: Torsdag/Fredag
Stykgods afgange fra Tyrkiet: Onsdag/Fredag/Lørdag
Hel læs afgange fra Tyrkiet: Dagligt
Transit tid afhængig af destination: 5-7 dage
Toldlager i Istanbul
Hængende konfektion
Tørgods, Kølegods, Pharma og ADR

Lager i Hvidovre og Padborg.

Print denne information

Neptun Tyrkiet Kontakt:

Tomas Grill
Tel: +45 39 13 17 16
E-mail: Tgrill@neptuntransport.dk

Emilie Drachmann
Tel: +45 39 13 17 06
E-mail: edrachmann@neptuntransport.dk

Henrik Madsen
Tel: +45 39 13 17 05
E-mail: hmadsen@neptuntransport.dk

Magnus Grøn Christensen
Tel: +45 39 13 17 13
E-mail: mchristensen@neptuntransport.dk

Sibel Deniz Lorentzen
Tel: +45 39 13 17 13
E-mail: sdeniz@neptuntransport.dk

Rasmus Stormly
Tel: +45 39 13 17 11
E-mail: rstormly@neptuntransport.dk

Jakob Pedersen
Tel: +45 39 13 17 02
E-mail: jpedersen@neptuntransport.dk

Peter Snoer Pedersen
Tel: +45 39 13 17 15
E-mail: pp@neptuntransport.dk

Josefine Amalie Hansen
Tel: +45 39 13 17 01
E-Mail: jhansen@neptuntransport.dk

Neptun Transport A/S​

Avedøreholmen 72      DK-2650 Hvidovre, Denmark

Telephone: +45 39 27 77 99

Fax: +45 39 27 19 50