KONTAKT

Her kan De kontakte en af Neptuns Medarbejdere. En af vores medarbejdere vil hurtigst muligt komme tilbage med svar på Deres forespørgsel.

Neptun Transport A/S
Avedøreholmen 72
DK-2650 Hvidovre

Telefon: 39 27 77 99

Fax: 39 27 19 50​

E-mail: info@neptuntransport.dk

Webside: www.neptuntransport.com

Ledelse​

Peter Svendsen
Managing Director
+45 39 131714

psvendsen@neptuntransport.dk

​Jakob Pedersen

General Manager
Manager Trucking Division
+45 39 131702
jpedersen@neptuntransport.dk

Sø / Luft

Carsten Boll Østergaard
Shipping Manager
+45 39 131712
costergaard@neptuntransport.dk

Sø / Luft

Benjamin Sørensen
Trainee
+45 39 131704
bs@neptuntransport.dk

Bogholderi

Christina Rasmussen
Account Manager
+45 39 131707
crasmussen@neptuntransport.dk

Vej – Østeuropa

S​imon Henriksen

Area Manager
+45 39 131703
shenriksen@neptuntransport.dk

C​amilla Wolter

Business Development Manager
+45 39 13 17 18
cwolter@neptuntransport.dk

Maria Pio Malberg
Forwarder
+45 39 13 17 09

mmalberg@neptuntransport.dk

Camilla Sloth
Forwarder
På Barsel
csloth@neptuntransport.dk

Steffen Drost
Forwarder
+45 39 13 17 17
sdrost@neptuntransport.dk

Rasmus Kielsgaard Clausen
Forwarder
+45 39 17 13 19
rclausen@neptuntransport.dk

Christopher Madvig-Schnor
Trainee
+45 39 13 17 03
cms@neptuntransport.dk

Janus Schjødt Christensen

Trainee

+45 38 40 17 23

jc@neptuntransport.dk

Vej – Tyrkiet / Grækenland

Tomas Grill
Area Manager
+45 39 13 17 16
Tgrill@neptuntransport.dk

Emilie Drachmann
Forwarder
+45 39 13 17 06
edrachmann@neptuntransport.dk

Sibel Deniz Lorentzen
Forwarder
+45 39 13 17 13
sdeniz@neptuntransport.dk

Rasmus Stormly
Traffic Manager Greece
+45 39 13 17 11
rstormly@neptuntransport.dk

Peter Snoer Pedersen
Forwarder
+45 39 13 17 15
pp@neptuntransport.dk

Josefine Amalie Hansen
Forwarder
På barsel
jhansen@neptuntransport.dk

Magnus Grøn Christensen
Forwarder
+45 38 40 17 20
mchristensen@neptuntransport.dk

Oliver Torp Nielsen

Trainee
+45 39 13 17 01
onielsen@neptuntransport.dk

Christian Haugaard

Trainee

+45 39 13 17 13

ch@neptuntransport.dk​

Lager

Peter Ladefoged
Warehouse Manager
pladefoged@neptuntransport.dk

Henrik Nedenskov Jensen
Warehouse Staff
pladefoged@neptuntransport.dk

Morten Boserup Kofoed
Warehouse Staff
mk@neptuntransport.dk


Michael Johannis
Warehouse Staff
mj@neptuntransport.dk

Kontaktformular

Venligst udfyld nedenstående formular og send den til os. Så vil en af vores medarbejdere vende tilbage med en rate på Deres forespørgsel hurtigst muligt.​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Neptun Transport A/S​

Avedøreholmen 72      DK-2650 Hvidovre, Denmark

Telephone: +45 39 27 77 99

Fax: +45 39 27 19 50