Polen

Agent:​

cargopartner

Cargo-Partner Spedycja Sp. z.o.o.
Bukowska 27
PL-62-081 Wysogolowo k/Poznan

Poland


Tel: +48 61 8437 236
Fax: +48 61 8630 224
Kontakt: Katarzyna Kulczynska​

Email: katarzyna.kulczynska@cargo-partner.com

Hjemmeside: www.cargo-partner.com

Services:

Stykgods afgange fra Danmark: Tirsdag/Fredag
Hel læs afgange til/fra Polen: Dagligt
Transit tid afhængig af destination: 2-4 dage
Toldlager
Tørgods, Kølegods, Pharma og ADR.
Import afgange: Tirsdag/Fredag

Lager i Poznan og andre lokationer.

​Print denne information​

Neptun Polen Kontakt:


Simon Henriksen
Tel: +45 39 13 17 03
E-mail: shenriksen@neptuntransport.dk

Jonas Bolvinkel
Tel: +45 39 13 17 08
E-mail: jbolvinkel@neptuntransport.dk

Maria Pio Malberg
Tel: +45 39 13 17 00
E-mail: mmalberg@neptuntransport.dk

Camilla Wolter
Tel: +45 39 13 17 17
E-mail: cwolter@neptuntransport.dk

Camilla Sloth
Tel: +45 39 13 17 09
E-mail: csloth@neptuntransport.dk

Steffen Drost
Tel: +45 39 13 17 17
E-mail: sdrost@neptuntransport.dk

Rasmus Kielsgaard Clausen
Tel: +45 39 13 17 19

E-mail: rclausen@neptuntransport.dk

Christoffer Madvig-Schnor

Tel: +45 39 13 17 00

E-mail: cms@neptuntransport.dk​

Janus Schjødt Christensen

Tel: +45 38 40 17 23

E-mail: jc@neptuntransport.dk

Neptun Transport A/S​

Avedøreholmen 72      DK-2650 Hvidovre, Denmark

Telephone: +45 39 27 77 99

Fax: +45 39 27 19 50