Albanien

Agent:​

cargopartner

Cargo-Partner Logistics DOOEL Skopje
Orce Nikolov 111/1-1
1000 Skopje Macedonia

Tel:+389 23 222 967
Fax: +389 23 122 044
Email:​ bojan.stanoevski@cargo-partner.com
Kontakt:  Bojan Stanoevski


Services:


Stykgods afgange fra Danmark: Torsdag / Fredag
Hel læs afgange til/fra Albanien: Dagligt
Transit tid afhængig af destination: 6-9 dage
Tørgods, Kølegods, Pharma og ADR
Import afgange ugentligt

Lager i Hvidovre og Padborg

Print denne information

Neptun Albanien Kontakt:


Simon Henriksen
Tel: +45 39 13 17 03
E-mail: shenriksen@neptuntransport.dk

Jonas Bolvinkel
Tel: +45 39 13 17 08
E-mail: jbolvinkel@neptuntransport.dk

Maria Pio Malberg
Tel: +45 39 13 17 00
E-mail: mmalberg@neptuntransport.dk

Camilla Wolter
Tel: +45 39 13 17 17
E-mail: cwolter@neptuntransport.dk

Camilla Sloth
Tel: +45 39 13 17 09
E-mail: csloth@neptuntransport.dk

Jakob Pedersen
Tel: +45 39 13 17 02
E-mail: jpedersen@neptuntransport.dk

Steffen Drost
Tel: +45 39 13 17 17
E-mail: sdrost@neptuntransport.dk

Rasmus Kielsgaard Clausen
Tel: +45 39 13 17 19

E-mail: rclausen@neptuntransport.dk

Christopher Madvig-Schnor

Tel: +45 39 13 17 00

E-mail: cms@neptuntransport.dk

Janus Schjødt Christensen

Tel: +45 38 40 17 23

E-mail: jc@neptuntransport.dk​

Neptun Transport A/S​

Avedøreholmen 72      DK-2650 Hvidovre, Denmark

Telephone: +45 39 27 77 99

Fax: +45 39 27 19 50