Kontakt

Her kan De kontakte en af Neptuns Medarbejdere. En af vores medarbejdere vil hurtigst muligt komme tilbage med svar på Deres forespørgsel.

Neptun Transport A/S
Avedøreholmen 72
DK-2650 Hvidovre

Telefon: 39 27 77 99
Fax: 39 27 19 50

E-mail: info@neptuntransport.dk
Webside: www.neptuntransport.com

Ledelse

Peter Svendsen

Peter Svendsen
Managing Director
+45 39 131714
psvendsen@neptuntransport.dk

Per Larsen

Per Larsen
General Manager
+45 39 131710
plarsen@neptuntransport.dk

Jakob Pedersen

Jakob Pedersen
General Manager
Manager Trucking Division
+45 39 131702
jpedersen@neptuntransport.dk

Sø / Luft

Carsten Boll Østergaard

Carsten Boll Østergaard
Shipping Manager
+45 39 131712
costergaard@neptuntransport.dk

Sø / Luft

Joachim Jørgensen

Joachim Jørgensen
Trainee
+45 39 131704
jj@neptuntransport.dk

Bogholderi

Christina Rasmussen

Christina Rasmussen
Account Manager
+45 39 131707
crasmussen@neptuntransport.dk

Vej – Østeuropa

Simon Henriksen

Simon Henriksen
Area Manager
+45 39 131703
shenriksen@neptuntransport.dk

Camilla Wolter

Camilla Wolter
Business Development Manager
+45 39 13 17 18
cwolter@neptuntransport.dk

Vej – Tyrkiet / Grækenland

Sibel Deniz Lorentzen

Sibel Deniz Lorentzen
Forwarder
+45 39 13 17 13
sdeniz@neptuntransport.dk

Rasmus Stormly

Rasmus Stormly
Forwarder
+45 39 13 17 11
rstormly@neptuntransport.dk

Peter Snoer Pedersen

Peter Snoer Pedersen
Trainee
+45 39 13 17 15
pp@neptuntransport.dk

Lager

Peter Ladefoged

Peter Ladefoged
Warehouse Manager
+45 39 131709
pladefoged@neptuntransport.dk

Henrik Nedenskov Jensen

Henrik Nedenskov Jensen
Warehouse Staff
+45 39 131709
pladefoged@neptuntransport.dk

Michael B. Jensen
Warehouse Staff
+45 39 131709
pladefoged@neptuntransport.dk

Kontaktformular
Venligst udfyld nedenstående formular og send den til os. Så vil en af vores medarbejdere vende tilbage med en rate på Deres forespørgsel hurtigst muligt.