Bosnia - Hercegovina

Agent:​

cargopartner

Cargo-Partner d.o.o. Sarajevo
Dzemala Bijedica bb, ComTrade Building, 1st floor
71000 Sarajevo,
Bosnia-Herzegovina

Tel: +387 33 778-170
Fax: +387 33 778-17
E-mail: jasmin.hamzic@cargo-partner.com
Hjemmeside: www.cargo-partner.com
Kontakt: Jasmin Hamzic

Services:


Stykgods afgange fra Danmark: Torsdag / Fredag
Hel læs afgange til/fra Bosnien: Dagligt
Transit tid afhængig af destination: 5-7 dage
Toldlager, Tørgods, Kølegods, Pharma og ADR
Import afgange ugentligt

Print denne information

Neptun Bosnia - Hercegovina Contact:

EXPORT​ DRY


Jonas Bolvinkel
Tel: +45 39 13 17 08
E-mail: jbolvinkel@neptuntransport.dk

Christoffer Madvig-Schnor

Tel: +45 39 13 17 00

E-mail: cms@neptuntransport.dk​

Nicholas Kvist Jepsen

Tel: +45 38 40 17 23

E-mail: nj@neptuntransport.dk​

Steffen Drost
Tel: +45 39 13 17 17
E-mail: sdrost@neptuntransport.dk

Simon Henriksen
Tel: +45 39 13 17 03
E-mail: shenriksen@neptuntransport.dk

EXPORT FRIGO


Camilla Wolter Broby
Tel: +45 39 13 17 18
E-mail: cwolter@neptuntransport.dk

Camilla Sloth
Tel: +45 39 13 17 21
E-mail: csloth@neptuntransport.dk

Amalie Wilenius
Tel: +45 39 13 17 13
E-mail: aw@neptuntransport.dk

IMPORT

Rasmus Kielsgaard Clausen
Tel: +45 39 13 17 19

E-mail: rc@neptuntransport.dk

Kasper Mikkelsen
Tel: +45 39 13 17 09
E-mail: km@neptuntransport.dk

Alexander Berg
Tel: +45 38 40 17 26
E-mail: ab@neptuntransport.dk

Neptun Transport A/S​

Avedøreholmen 72      DK-2650 Hvidovre, Denmark

Telephone: +45 39 27 77 99

Fax: +45 39 27 19 50